Колектор водяної теплої підлоги

   Колектор – важливий елемент системи, який складається з пари: колектора подачі теплоносія і колектора обратки,а вже разом із кріпленнями і сервісними елементами він називається колекторним блоком. Колекторний блок призначений для розподілу теплоносія по петлях теплої підлоги або по приладах опалення.
    Залежно від матеріалу, з якого виготовлений колектор - вони бувають з латуні, нержавіючої сталі або з пластика. Широке поширення на ринку набули колектори із латуні та з нержавіючої сталі, пластикові - використовуються при монтажі рідко, в силу своєї дорожнечі. Колекторні блоки діляться на блоки з витратоміром і блоки, в яких витратомір відсутній. Перевага колектора теплої підлоги з витратоміром полягає в гідравлічному балансуванні контурів теплої підлоги для рівномірного розподілу теплоносія – води і, відповідно – рівномірного прогріву всіх петель теплої підлоги.

Ціна на монтаж колектора водяної теплої підлоги в Києві

Найменування робіт Од. вим Ціна. грн
1 Монтаж (встановлення) колектора водяної теплої підлоги шт від 600

 

   Після завершення укладання контурів водяної теплої підлоги, перед заливкою стяжки, необхідно перевірити герметичність системи - попередньо випробувати трубопровід на наявність дефектів або заводського браку.

Контакти
Режим роботи: Пн.-Сб.

Телефонуйте з 9.00 до 21.00
+38(099)1614413 (Vodafone)
+38(063)8859257 (Life)
+38(098)1083822 (Kyivstar)
email:
santehproekt.com.ua@gmail.com

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону

Please publish modules in offcanvas position.