Водяна тепла підлога

    У сучасному світі не тільки бажанням, але і обов'язком є використання енергоефективних технологій в будівництві будь-якого житла. Водяна тепла підлога входить в категорію енергозберігаючих технологій, які з кожним роком використовуються все частіше при будівництві квартири, приватного будинку, котеджу, дачі у зв'язку постійним зростанням цін на енергоносії.
   Позитивними якостями використання теплої підлоги є комфорт, безпека, надійність, простота експлуатації, регулювання температури, в тому числі по зонам, безшумність в роботі і, звичайно важливо, довговічність! Даний спосіб опалення являє собою змонтовану мережу трубопроводу, в якій циркулює теплоносій- вода, підігрів теплоносія здійснюється за допомогою опалювального котла (газового, електричного, твердопаливного), каміна з водяною сорочкою. Для запобігання втрат тепла використовують шар ізоляції з пінополістиролу. Теплоносій передає тепло матеріалу, який оточує контур (бетонна стяжка), далі йде передача тепла до підлогового покриття, і вже від нагрітої поверхні нагрівається приміщення.

Переваги водяної підлоги

   Така система опалення може бути найзручнішою, ефективною і естетичною, порівняно з іншими системами подачі теплової енергії. Теплота підлоги розшаровує тепло від ніг до голови, що дає відчуття природного комфорту для нашого тіла. Об'єкти, які лежать на підлозі, також нагріваються, збільшуючи ефект. Даний вид обігріву житла можна використовувати в якості як основного, так і додаткового. Якщо система підігріву підлоги грає роль основного опалення, то в першу чергу потрібно зробити тепловий розрахунок усіх приміщень, так як є ймовірність тепловтрат через стіни, вікна, двері, підлогу і дах.

Ціни на монтажні роботи водяної теплої підлоги в Києві

Найменування робіт Од. вим Ціна. грн
1 Монтаж (укладання) водяної теплої підлоги м кв від 55
2 Монтаж (встановлення) колектора водяної теплої підлоги шт від 600

 

   Водяна тепла підлога (Київ) - є найбільш економічно ефективним і зручним рішенням для опалення житлових будинків та підприємств. Ми забезпечуємо нашим клієнтам установку рідинних систем підлогового опалення, розрахунок, укладання та підключення теплої підлоги до функціонуючої системи опалення будь-якого типу. Для того, щоб обговорити, яке рішення найкраще підходить для вас, будь ласка, телефонуйте нам сьогодні для безкоштовної консультації.

Контакти
Режим роботи: Пн.-Сб.

Телефонуйте з 9.00 до 21.00
+38(099)1614413 (Vodafone)
+38(063)8859257 (Life)
+38(098)1083822 (Kyivstar)
email:
santehproekt.com.ua@gmail.com

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону

Please publish modules in offcanvas position.